OGŁOSZENIA Z 7.01.2022

1.Zapraszamy na naszą stronę internetową ;  http://toplistaadama.siteor.pl/ na,której znajdziecie wszelkie informacje odnośnie naszej listy,koncertów ale i nie tylko.

2.Głosujemy od 7.01.2022 r. do 12.01.2022 r. Pamiętajcie głosujemy na top10 oraz propozycje .

 Za wszystkie głosy dziękujemy!

3.Zapraszamy na nasz profil na facebooku;

   http://www.facebook.com/pages/TOP-LISTA-ADAMA/400737820081775            

4. W Kolejnym notowaniu Top Listy Adama już 563 dowiemy się jak namieszaliście w top10 i czy ,któraś z propozycji  z ostatniego tygodnia dostała się do top10   .Głosujcie  na top10  i propozycje.Mieszajcie bo to od was zależy kolejność top10.

5.Przyjmujemy piosenki do kolejnych notowań naszej listy .Piosenki należy wysłać na adres adam.silesia@interia.eu wpisując MOJA PROPOZYCJA DO TOP ADAMA oraz podając link do teledysku lub nagrania na you tubie.

Od listopada 2021 r. możecie także swoje propozycje wpisywać pod swoimi głosami wpisując nazwę utworu i wykonawcę z dopiskiem propozycja lub propozycje.

6.Wszelkie uwagi dotyczące naszej strony internetowej np.Co zmienić, ,,Co usunąć,Co mi się podoba a co nie  prosimy kierować na adam.silesia@interia.eu  lub w wiadomości prywatnej na garnku.

7.Zachęcam również do oddawania swoich głosów w ankietach na stronie Top Listy Adama w zakładce Top10 oraz Propozycje.

8.Od 13.05.2016 r. na stronie Top Listy Adama ruszyła ankieta za pośrednictwem ,której możecie oddać swoje głosy na wasze ulubione zespoły i utwory z Top10 i Propozycji.Wystarczy tylko zaznaczyć odpowiedni zespół i utwór a głos zostanie oddany.Do głosów internetowych doliczamy oczywiście resztę głosów oddawanych na inne sposoby. Głosowanie internetowe potrwa od 7.01.2022 do 12.01.2022 r.

9.Od 2021  roku na naszej liście zmiany.Jak już zauważyliście głosowanie będzie trwało tak jak było do środy ale za to będzie wydłużone.Więc nie będzie się trzeba aż tak spieszyć.Często wasze głosy docierały do mnie z opóźnieniem i niestety nie mogłem ich zaliczyć.Teraz się to zmieni bo będzie można głosować aż do nocy.Kolejna zmiana to to,że będziecie mogli głosować także za pośrednictwem portali społecznościowych.Wystarczy tylko wyszukać Top Lista Adama i wpisać w wiadomości prywatnej P i numer przyporządkowany do danego teledysku lub poszczególną propozycję.Głosując możecie też po prostu wpisać w treści tytuł utworu i wykonawcy.Ważne jest natomiast by głosując podać swoje prawdziwe dane np.korzystając z formularzu kontaktowego na stronie.To naprawdę bardzo ważne.W szczególności gdy z kimś z was trzeba się skontaktować bo np.niepoprawnie oddał głos.To tylko oczywiście przykład.Kolejna i ostatnia zmiana póki co jest taka,że nie raz zwracaliście uwagę ,że propozycji jest za dużo,że powinno ich być nieco mniej  i wziąłem sobie do serca waszą uwagę i już od 2021 r. roku w propozycjach goszczą trzy utwory.

Jeśli macie jeszcze jakieś sugestie i uwagi to piszcie śmiało.

10. Już dzisiaj zapraszamy na  następujące wydarzenia;

*7.01.2022 W Kaliszu odbędzie się Koncert Noworoczny w ramach,którego odbędzie się Księżniczka Czardasza z udziałem Dariusza Niebudka.

*8.01.2022 W Zakrzowie odbędzie się Wieczór Kabaretowo-Koncertowy z udziałem zespołu Bis i Krzysztofa Hanke.

*9.01.2022 W Dąbrowie Górniczej odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Kapeli Górole.

*9.01.2022 W Rudzie Śląskiej odbędzie się Koncert Noworoczny w wykonaniu trzech tenorów The Polish Tenors.

*9.01.2022 W Jełowej odbędzie się Rodzinne Kolędowanie z Pracownią Smaków z udziałem Dominiki i Janusza Żyłka.

*9.01.2022 W Chorzowie odbędzie się Koncert Kolędowy Beaty Mańkowskiej i Jacka Silskiego.

*9.01.2022 W Sosnowcu odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek z dobrym humorem z udziałem Kabaretu Rak.

11.Na Nowy  2022 Rok życzę zdrowia,szczęścia,miłości,błogosławieństwa Bożego oraz realizacji wszystkich planów i noworocznych postanowień.

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

DLA ZAINTERESOWANYCH

PATRONAT MEDIALNY TOP LISTY ADAMA NAD TWOJĄ IMPREZĄ 

1.Warunkiem by nasza lista objęła patronatem twoją imprezę jest ;

*przekazanie informacji o imprezie .

*umieszczenie na plakatach adresu strony  ,materiałach promocyjnych i stronie imprezy.

*odczytanie naszej strony na scenie przez konferansjera.

Do tej pory patronowaliśmy takim imprezom jak;

-Święto Chleba

-Festyny,Pikniki,biesiady